videotechnika a videostudio

video-img1
video-img2
video-img3

Videorežie

Digitální videorežie DATAVIDEO a PANASONIC jsou digitální režie pro živý střih se 4 – 8 vstupy  ve FULL HD obrazu.

Kamerový systém PANASONIC

je složen z kvalitních FULL HD kamer PANASONIC, včetně obsluhy, nájezdných a nášlapných lišt, krytí techniky atd. Zajistíme kompletní kamerové snímání celé akce, střih a export signálu do LED obrazovek, dataprojektorů, plazmových a LCD monitorů, nebo jiných zobrazovačů. Akci na přání zaznamenáme.

Videostudio

Ve studiu sestříháme dokumentační nebo prezentační film. Před akcí v našem video studiu upravíme nebo připravíme příspěvky, které budeme odbavovat na akci. (Videospoty, loga sponzorů, prezentace a foto slide show atd.)

Video data projektory a projekční plátna – pronájem

máme v širokém spektru svítivostí a velikostí. Pro zavěšení projektorů používáme projekční stolky, stativy, nebo stropní držáky.

Plazmové a LCD monitory – pronájem

Vám poskytneme v různých velikostech.
Zavěšení na vlastní vysoké stojany (ve spodní části možnost instalace reklamního panelu 90 x 120 cm), nebo na stěnu.

Bezdrátová kamera – pronájem

Nabízíme novou technologii „bezdrátové kamery“, která výrazně oživí vaše akce. Systém bezdrátové kamery lze použít v rozsahu min. 1 km ve volném prostoru bez ztráty kvality signálu.
Lze ho namontovat do závodního automobilu a nabízet na velkoplošné obrazovce stejné záběry, jaké vidí závodník.
Na hudebních a jiných festivalech lze dělat s přítomnými rozhovory ve vzdálenosti několika set metrů od pódia a ostatní tyto rozhovory sledují na velkoplošné obrazovce.
Lze zajistit přímé vstupy z různých míst (různých aktivit) a přenášet je na hlavní stage, nebo do televizí umístěných v různých sálech.

Natočení profesionálního videozáznamu

ze společenské, prezentační akce, svatby a jiné významné události pro pozdější sestřih na dokumentační nebo prezentační film.

Fotodokumentace

z jakékoliv akce Vám zajistíme digitální fotodokumentaci, včetně výběru a úpravy fotografií.