nakladatelství - ROMAX agentura - akce na klíč, FULL service

Přejít na obsah
Kde rostou peníze?


Základní finanční gramotnost pro děti od pěti do devíti let a nejen pro ně. Kniha vás upozorní, že peníze nerostou na stromech, ale že je musí tatínek s maminkou vydělat. Utratit se může pouze tolik peněz, kolik jich maminka s tatínkem dohromady opravdu vydělají. Pozor! Jsou ale i neviditelné náklady, jako nájemné, platba za elektřinu, plyn, provoz telefonu apod. Zjistíte také, jaký je rozdíl mezi půjčkou a darem a spoustu jiných důležitých informací.. Do knihy by se nemělo nic čmárat a psát. Tato kniha je ale autorkou ilustrována tak, že kresby jsou vlastně omalovánky a barevné pastelky jsou při čtení potřeba.

Cena: 169,- Kč

Aby nám peníze dobře sloužily..

Volně navazuje na knihu Kde rostou peníze. Když už penízky máme, je třeba s nimi umět dobře zacházet… Kniha je určená především pro děti od šesti do deseti let. Do knihy by se nemělo nic čmárat a psát. Tato kniha je ale autorkou ilustrována tak, že kresby jsou vlastně omalovánky a barevné pastelky jsou při čtení potřeba. Poučná kniha, která by neměla scházet ve vaší dětské knihovně.

Cena: 179,- Kč

Domov je nejdůležitější místo na světě.

Kniha vesele pojednávající o důležitých věcech v životě.  Nejenom lidé, ale i všechna zvířátka na světě mají svůj domov. Jaký a proč? Pro děti od 6 do 10 let. Do knihy by se nemělo nic čmárat a psát. Tato kniha je ale autorkou ilustrována tak, že kresby jsou vlastně omalovánky a barevné pastelky jsou při čtení potřeba.

Cena 179,- Kč

MENU
O NÁS
OTEVÍRACÍ DOBA
ROMAX agentura
Zenklova 641/145
Praha 8 -  Libeň

Po-Pá 9:00 - 17:00

copyright 2018
Již 27 let pro Vás připravujeme společenské, kulturní, sportovní a další akce. Rozšiřování naší produkční činnosti si vyžádali sami klienti – firmy i reklamní agentury, pro které začalo být výhodné 1x zatelefonovat a mít celou akci organizačně a technicky zajištěnou bez dalších zbytečných subdodávek a vzorně.
Návrat na obsah